Více než jen pracovní místo - místo pro úspěch!

Co se stane, když vezmete to nejlepší z farmacie a spojíte to s tím nejlepším z biotechnologií? Vytvoříte prostředí, které je více než jen místem k práci. Jsme kulturou jedinečných lidí, oddaných pomáhat druhým. V rámci kultury společnosti Bristol-Myers Squibb se můžete učit a profesně růst po boku chytrých, kreativních a talentovaných kolegů, kteří jsou oddaní pomáhat pacientům v boji s vážnými nemocemi.

Co to znamená být biofarmaceutickou společností

Jako člen našeho týmu nám můžete pomoci objevovat, vyvíjet a dodávat inovativní léčby, které zlepšují životy lidí po celém světě. Můžete se stát součástí globálně rozmanité skupiny zaměstnanců, která podporuje začleňování a vyznačuje se kulturou vysokého výkonu, je agilní, podnikavá a odpovědná. Tato kultura umožňuje existenci naší obchodní strategie, přičemž podněcuje naše silné stránky, dosahování úspěchů a vynalézavost.

Věříme, že mezi osobním a pracovním životem musí existovat rovnováha. Ve společnosti Bristol-Myers Squibb toto přesvědčení posilujeme pomocí programů a firemních benefitů, včetně programů péče o rodinu, dotovaného hlídání, iniciativ v oblasti zdraví a relaxace i komplexního zdravotního pojištění. Díky tomu již dlouhá léta sbíráme ocenění od řady význačných celostátních publikací a organizací, které mezi svá hodnotící kritéria řadí i kvalitu života zaměstnanců.

Prohlédněte si tyto stránky a více se seznamte se stylem našeho života i tím, jak se můžete stát součástí způsobu, jímž měníme svět.

Zásadou společnosti Bristol-Myers Squibb je přiměřené vycházet vstříc komukoliv se zdravotním postižením, kdo potřebuje pomoc, pokud se uchází o pracovní místo. O pomoc můžete požádat zasláním e-mailu na adresu adastaffingsupport@bms.com.

Společnost Bristol-Myers Squibb je zaměstnavatel nabízející rovné příležitosti v práci – pro menšiny/ženy/veterány/postižené

Zásadou Bristol-Myers Squibb je poskytovat přiměřené útočiště komukoliv s postižením, kdo vyžaduje pomoc během procesu vyplňování žádosti o pracovní místo. O pomoc můžete požádat zasláním e-mailu na adresu adastaffingsupport@bms.comBristol-Myers Squibb je zaměstnavatel nabízející rovné příležitosti k zaměstnání. M/F/V/D.