Granty a dary

Bristol-Myers Squibb ctí závazek uvědomělého občanství a pomoci v případech, které si zasluhují pozornost. Tento princip je pilířem rozsáhlé škály charitativních aktivit po celém světě.

Od boje s AIDS v Africe po zlepšování služeb pro duševní zdraví ve venkovských oblastech Alabamy, tam všude napomáhá Bristol-Myers Squibb k pozitivním změnám na celém světě.

Naše dary jsou spravovány množstvím grantových programů, z nichž každý má své vlastní zaměření a proceduru podání žádosti.


Granty Nadace
Bristol-Myers Squibb
Nadace se snaží odstraňovat nerovnosti v poskytování zdravotní péče v pěti hlavních oblastech: rakovina v Evropě; žloutenka v Asii; HIV/AIDS v Africe; a vážné duševní poruchy a diabetes 2. typu v USA.
Komunitní granty Naše společnost podporuje neziskové organizace a iniciativy v komunitách USA, kde se nacházejí naše výrobní zařízení a kde žijí a pracují naši zaměstnanci.
Nezávislé lékařské vzděláváníGrant lze získat také na podporu lékařských vzdělávacích programů, vědeckých konferencí, zpracování tiskových a internetových publikací o zdravotní péči a jiných souvisejících aktivit.
Korporátní daryCharitativními dary podporujeme neziskové organizace. Poskytujeme také sponzorství, korporátní členství a další druhy podpory.